DEFENSE

ERMOX HAKKINDA

ERMOX Savunma ve Silah San. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. 2016 yılında 2 ortak ile Manavgat ANTALYA merkezli olarak kurulmuştur.


Üretim bölümü (fabrika) Beyşehir Huğlu’da bulunmaktadır. Kurulduğu tarihten itibaren 2 yıllık bir süreçte firmamız otomotiv sektöründe hizmette bulunmuştur. Bu 2 yıllık süreçte şirketimiz ortaklarının geçmişteki bilgi ve deneyimlerine dayanarak silah sektöründe AR-GE çalışmaları yapmış ve gerekli adımları atmıştır.

Devamı...

DEFENSE

Ermox'un güvenilirliği, olağanüstü kalitesi ve yenilikçi vizyonu defense tüfeklerini farklı kılıyor. Yaptığımız her ateşli silah, bizi silah endüstrisinin ön saflarına taşıyan üstün teknoloji ve işçiliğe olan bağlılığımızı göstermektedir. Defense Tüfeklerimizde hem kalite hem de estetik açısından bir endüstri standardı belirmeye çalıştık, ancak bu sadece bir başlangıç noktasıydı.

Devamı...

HUNTING

Bir Ermox av tüfeği satın aldığınızda, uzun yıllar boyunca sorunsuz avlanma ve atış keyfi sağlamak için tasarlanmış olağanüstü bir ateşli silaha yatırım yapmış olursunuz. Yaptığımız silahlara olan güvenimiz mutlaktır. Sizleri Ermox farkını yaşamaya ve en yakın zamanda bir Ermox Av tüfeği sahip olmaya davet ediyoruz.

Devamı...

YEDEK PARÇA

Ermox, av tüfekleri için yedek parça desteği sağlar

Alanında uzman personel ile son teknolojik ürünler kullanılmaktadır.

Ermox tarafından üretilen tüm tüfekler kalite ve garantiye sahiptir.

Ermox güvenlik testlerinden geçen ürün ve parçaları av tutkunları ile paylaşmaktadır.


TÜFEKLER

ERMOX TEKNOLOJİSİ

Teknoloji

1. Dünya Savaşında başlayan Huğlu Tüfeklerinin hikayesi, bugün tüm dünyada gerçek bir marka olmayı başarmıştır. Tüm dünyada tüfeklerimizi kullanan yüzbinlerce kişi Huğlu'nun tüfek üretiminde söz sahibi olduğunu bilmektedir. Huğlu'da üretim yapan Ermox için ustalık basit bir beceri ifadesi değildir. Ardında 100 yıllık bilgi ve birikim barındıran, genç ve dinamik yapımız ile 5000 metrekare alana sahip akıllı fabrikamız, son teknoloji hassas üretim bantlarımız, 100 ü aşkın kalifiye kadromuz ile sektörde fark yaratmaktayız.

Devamı...


MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİHector Wilson

Seattle

I found you online. I reviewed the products on your social media accounts and on your site. I am interested in your XA-4 model product. How can I reach you?

Larissa Rodriquez

Oklahoma City

I am interested in Hunting Sport. I bought XLINE Gold. There is a neat workmanship and quality. I'm also very pleased that you quickly created a solution technically.

David Williams

New Orleans

I heard that Huğlu has famous rifles. I ordered the XPA-12 Model. The product arrived in a beautiful box. Thank you.

Alex Lovato

San Diego

I am using the Tac-4 model. It's a great product. After I got the rifle, a few things popped into my mind and I sent an e-mail. They responded quickly. Thanks to Ermox.

HABERLER

Devamı...